fbpx

Forside > Hvor bor vi > Odense > Holdplan

MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
11:00
Pole Level 1
Anna (Sal 1)
11:00 - 11:55
12:00
Open Pole
(Sal 1)
12:00 - 12:55

Udstræk
(Ben) Anna (Sal 2)
12:00 - 12:55
13:00
Pole Level 2
Anna (Sal 1)
13:00 - 13:55
14:00
Open Pole
Mixhold (Sal 1)
14:00 - 14:55

Udstræk
(Ryg) Anna (Sal 2)
14:00 - 14:55
15:00
Open Pole
(Sal 1)
15:00 - 15:55
Open Pole
Mixhold (Sal 1)
15:30 - 16:25

PoleFitness
Morten (Sal 2)
15:30 - 16:25

Fritræning
Morten (Sal 1)
16:30 - 17:25

Open Hoop
Kun for Hoop medlemmer (Sal 2)
16:30 - 17:25
Fritræning
(MIX) Anna (Sal 1)
15:00 - 15:55
16:00
Prøvetime
Mette (Sal 1)
16:00 - 16:55
Pole Level 1
Anna (Sal 1)
16:00 - 16:55
Fritræning
Trine (Sal 1)
16:00 - 16:55

PoleFitness
Morten (Sal 2)
16:00 - 16:55
Pole Level 1
Anna (Sal 1)
16:15 - 17:10

Fritræning
Anna (Sal 1)
17:15 - 18:10

Pole level 4
Anna (Sal 1)
18:15 - 19:25

Pole Level 2
Anna (Sal 1)
19:30 - 20:25

Udstræk
(Ben) Lena (Sal 2)
19:30 - 20:25

Pole Level 1
Lena (Sal 1)
20:30 - 21:25
17:00
Pole Level 3
Anna (Sal 1)
17:00 - 18:10

Open Stræk
(Sal 2)
17:15 - 18:10

Pole Level 2
Mette (Sal 1)
17:15 - 18:10

Open Pole
Mixhold (Sal 1)
18:15 - 19:10

Udstræk
(Ben) Mette (Sal 2)
18:15 - 19:10

ChairTease 18+
Mette (Sal 2)
19:15 - 20:10

Spinpole
(Øvet) Laura (Sal 1)
19:15 - 20:10

Open Hoop
Kun for Hoop medlemmer (Sal 2)
20:15 - 21:10

Pole Level 1
Laura (Sal 1)
20:15 - 21:10
Pole Level 3
Anna (Sal 1)
17:00 - 18:10

Udstræk
(Ryg) Laura (Sal 2)
18:00 - 18:55

Open Pole
Sal 1
18:15 - 18:55
Poledancing
Trine (Sal 1)
17:00 - 17:55
18:00
Open Hoop
Kun for Hoop medlemmer (Sal 2)
18:00 - 18:55

Pole Level 1
Lena (Sal 1)
18:00 - 18:55
19:00
Spinpole
(Begynder) Laura (Sal 1)
19:00 - 19:55
Open Pole
Marie (Sal 1)
19:00 - 19:55

Udstræk
(Ben) Lena (Sal 2)
19:00 - 19:55
20:00
Pole Level 2
Laura (Sal 1)
20:00 - 20:55
Pole Level 3
Marie (Sal 1)
20:00 - 21:10
21:00

Mandag

  • Prøvetime Mette (Sal 1)
    16:00 - 16:55
  • Pole Level 3 Anna (Sal 1)
    17:00 - 18:10
  • Open Stræk (Sal 2)
    17:15 - 18:10
  • Pole Level 2 Mette (Sal 1)
    17:15 - 18:10
  • Open Pole Mixhold (Sal 1)
    18:15 - 19:10
  • Udstræk (Ben) Mette (Sal 2)
    18:15 - 19:10
  • ChairTease 18+ Mette (Sal 2)
    19:15 - 20:10
  • Spinpole (Øvet) Laura (Sal 1)
    19:15 - 20:10
  • Open Hoop Kun for Hoop medlemmer (Sal 2)
    20:15 - 21:10
  • Pole Level 1 Laura (Sal 1)
    20:15 - 21:10

Tirsdag

  • Pole Level 1 Anna (Sal 1)
    16:00 - 16:55
  • Pole Level 3 Anna (Sal 1)
    17:00 - 18:10
  • Udstræk (Ryg) Laura (Sal 2)
    18:00 - 18:55
  • Open Pole Sal 1
    18:15 - 18:55
  • Spinpole (Begynder) Laura (Sal 1)
    19:00 - 19:55
  • Pole Level 2 Laura (Sal 1)
    20:00 - 20:55

Onsdag

  • Open Pole (Sal 1)
    15:00 - 15:55
  • Fritræning Trine (Sal 1)
    16:00 - 16:55
  • PoleFitness Morten (Sal 2)
    16:00 - 16:55
  • Poledancing Trine (Sal 1)
    17:00 - 17:55
  • Open Hoop Kun for Hoop medlemmer (Sal 2)
    18:00 - 18:55
  • Pole Level 1 Lena (Sal 1)
    18:00 - 18:55
  • Open Pole Marie (Sal 1)
    19:00 - 19:55
  • Udstræk (Ben) Lena (Sal 2)
    19:00 - 19:55
  • Pole Level 3 Marie (Sal 1)
    20:00 - 21:10

Torsdag

  • Pole Level 1 Anna (Sal 1)
    16:15 - 17:10
  • Fritræning Anna (Sal 1)
    17:15 - 18:10
  • Pole level 4 Anna (Sal 1)
    18:15 - 19:25
  • Pole Level 2 Anna (Sal 1)
    19:30 - 20:25
  • Udstræk (Ben) Lena (Sal 2)
    19:30 - 20:25
  • Pole Level 1 Lena (Sal 1)
    20:30 - 21:25

Fredag

  • Open Pole Mixhold (Sal 1)
    15:30 - 16:25
  • PoleFitness Morten (Sal 2)
    15:30 - 16:25
  • Fritræning Morten (Sal 1)
    16:30 - 17:25
  • Open Hoop Kun for Hoop medlemmer (Sal 2)
    16:30 - 17:25

Søndag

  • Pole Level 1 Anna (Sal 1)
    11:00 - 11:55
  • Open Pole (Sal 1)
    12:00 - 12:55
  • Udstræk (Ben) Anna (Sal 2)
    12:00 - 12:55
  • Pole Level 2 Anna (Sal 1)
    13:00 - 13:55
  • Open Pole Mixhold (Sal 1)
    14:00 - 14:55
  • Udstræk (Ryg) Anna (Sal 2)
    14:00 - 14:55
  • Fritræning (MIX) Anna (Sal 1)
    15:00 - 15:55
No events available!